Перша робота в ІТ

Ми не віримо, що програмуванню можна навчитись на онлайн-курсах. Ми взагалі не дуже віримо в онлайн-курси. Тому Veteranius - це не відео-уроки.


Veteranius - це робота над реальними проектами під наглядом професійних менторів - людей з індустрії, а не тренерів чи викладачів.

Facebook

Ідея Veteranius

Наша iдея в тому, щоб надати ветеранам першу роботу в IT і навчити їх в робочих умовах з одночасною реадаптацією та соціалізацією, створивши комбіновану команду з ветеранів-новачків в ІТ та досвідчених ІТ-фахівців.


Після повернення до цивільного життя ветеранам важко знайти роботу i ми у цьому допомагаємо через отримання нової професії.


Тому ми :


> забезпечуємо ветеранів необхідним обладнанням для роботи


> навчаємо програмуванню в реальному бізнес-середовищі з підтримкою менторів - досвідчених розробників


> організовуємо постійні заняття з психологами та психотерапевтами


> забезпечуємо постійну роботу та подальший розвиток у сфері ІТ


Станом на сьогодні, Veteranius - це спільнота з більш ніж 500 ветеранів та волонтерів, деяки з яких вже самі стали менторами і викладачами.

Наші проєкти

курс молодого бiйця

Якщо хочете спробувати свої сили в ІТ, то це саме для вас.


Курс Молодого Бійця - це Віртуальний офіс, можливість долучитись до стажування в ІТ віддалено і на неповну зайнятість.

15 тижневе стажування, кожен тиждень - тематичний і надасть знання в певній галузі, постійний доступ до менторів, а по завершенні програми у вас буде власний завершений проєкт для портфоліо і рекомендації для роботи ІТ-компаніях, які є нашими партнерами.


cпецзагiн Cisco

Veteranius та Cisco Networking Academy проводять відбір ветеранів та волонтерів на навчання на курсі CCNAv7 Вступ до мереж (ITN). Навчання відбудеться під керівництвом інструкторів академій Cisco: керівник Академії Cisco в НУ "Львівська політехніка" Орест Костів та інструктор академії Cisco в НаУКМА Ярослав Вознюк.

30 відібраних ветеранів та волонтерів зможуть пройти навчання безкоштовно. Навчання відбуватиметься онлайн. Тривалість курсу 3 місяці. Після проходження кожної частини CCNA передбачені сертифікати про успішне завершення.

Допомогти спільноті

Якщо ви власник/ця ІТ-компанії і готові брати на роботу ветеранів після практики в нашому проекті, то ви вже зрозуміли, які відповідальні, організовані і відважні працівники виходять з ветеранів, а ми допоможемо вам підібрати саме тих, хто потрібен вашій компанії. Пишіть на lyuba@razomforukraine.org і Люба вам обов'язкове відпише.

Якщо ви представник/ця громадської організації, бізнесу, донорської організації і бажаєте допомогти будь-якими ресурсами (фінансово, технікою, офісними меблями, менторською допомогою), то пишіть сюди lyuba@razomforukraine.org.

Якщо ви представник/ця ЗМІ і хочете поспілкуватись з ветеранами, які підкорюють вершини ІТ, пишіть Костянтину k.tatarkin@razomforukraine.org

Організатори

Усі свої: волонтери, ветерани, патріотичний ІТ-бізнес, американські друзі (Українсько-Американська Громадська організація "Razom") і ті, хто допомагає ветеранам утримувати холодний розум - психологи від Асоціація психологічного консультування та травматерапії та інших не менш професійних організацій.

Спонсори
Це все зрозуміло, але хто ж платить за банкет?

Проєкти підтримуються міжнародними організаціями та партнерами:

  • Міжнародний Фонд «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

  • IREX, за підтримки Державного департаменту США в рамках Програми реінтеграції ветеранів.


Переважна більшість менторів, куратори розмовних груп англійської мови, психологи, комунікаційники працюють на волонтерських засадах.

Ви теж можете долучитись до допомоги зробивши пожертву з поміткою Veteranius тут https://razomforukraine.org/donate/ або, звернувшись за емейлом lyuba@razomforukraine.org або k.tatarkin@razomforukraine.org

Партнери