Спецпризначенці 12

14 грудня розпочалась робота Спецпризначенців 12

Завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX, Razom та Асоціація психологічного консультування та травматерапії за підтримки Державного департаменту США, 12 ветеранів/ок (Спецпризначенці 12) відчують, що таке робота в умовах ІТ-компанії з реальними проектами, реальними дедлайнами, а інколи й овертаймами. Цей курс для найвитриваліших, найсміливіших, тих, хто готовий до справжніх випробувань. 6-місячна програма Спецпризначенці 12 вдвічі коротша, за відомий курс американських спецпризначенців Q Course, але вона для таких же відважних людей.

А детальніше? Можна в цифрах?

  • 6 місяців

  • 12 ветеранів/ок

  • 4 технічних ментори

  • 4 психологи/кар'єрних консультанти

  • 2 групи з англійської мови

  • робота в офісі в Києві або онлайн при повній присутності

  • 1 реальний проект, в якому є справжні клієнти

  • опрацьовування великих масивів даних в проекті - xml-файли понад 12Gb, sql-таблиці з мільйонами записів

  • спрінти, беклог грумінги, ретроспективи, стендапи

Дочитали до цього блоку і ще не здались?

Тоді ми переконані, що ви - смілива людина і готові до нас в команду. Насправді, хоч цей курс і справді не з легких, але ви весь час будете в команді своїх. Тут завжди підтримають, ментори допоможуть розібратись із завданнями, колеги проведуть код рев'ю, проектний менеджер допоможе з плануванням часу. А психологи допоможуть з оцінкою кар'єрних схильностей та інтересів, а також підкажуть, як знаходити мотивацію до роботи. Свої для своїх. Серед менторів - побратими і посестри, які і самі пройшли шлях з фронту в ІТ професію.

Технології, з якими будете працювати

Як із таким навантаженням залишатись при розумі?

Ми і про це подумали. Із Спецпризначенцями постійно працюватимуть 4 психологи і кар'єрні консультанти. Як працювати в команді, якщо там опинився цивільний. Як тримати себе в руках, якщо клієнт не може пояснити суть задачі. Що робити, якщо здається, що з програмуванням це була погана ідея, це лише для обраних, і взагалі весь світ проти вас. Це зовсім не вичерпний перелік того, з чим допоможуть впоратись психологи. Ми натренуємо не лише технічні навички, а й стресостійкість, без якої ніяк в ІТ.

А що буде через 6 місяців?

За умови достатніх зусиль з вашого боку ви станете Junior Developer (Frontend, Backend або Full Stack) або Junior Project Manager. Ми допоможемо вам пройти співбесіду і одержати роботу в ІТ-компанії. Але і ви не залишите Veteranius, а продовжите допомагати наступним ветеранам, які прийдуть навчатись/стажуватись, в ролі ментора на Курсі Молодого Бійця або на інших програмах для ветеранів-початківців в ІТ. Ви продовжите естафету добра і залишатиметесь учасником ветеранської ІТ-спільноти.

Хто ці люди?