Спецпризначенці 12

Цей проєкт завершено. Стежте за новинами на сторінці Veteranius, щоб не пропустити новий

Завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX, Razom та Асоціація психологічного консультування та травматерапії за підтримки Державного департаменту США, 12 ветеранів/ок (Спецпризначенці 12) відчують, що таке робота в умовах ІТ-компанії з реальними проектами, реальними дедлайнами, а інколи й овертаймами. Цей курс для найвитриваліших, найсміливіших, тих, хто готовий до справжніх випробувань. 6-місячна програма Спецпризначенці 12 вдвічі коротша, за відомий курс американських спецпризначенців Q Course, але вона для таких же відважних людей.

А детальніше? Можна в цифрах?

  • 6 місяців

  • 12 ветеранів/ок

  • 4 технічних ментори

  • 4 психологи/кар'єрних консультанти

  • 2 групи з англійської мови

  • робота в офісі в Києві або онлайн при повній присутності

  • 1 реальний проект, в якому є справжні клієнти

  • опрацьовування великих масивів даних в проекті - xml-файли понад 12Gb, sql-таблиці з мільйонами записів

  • спрінти, беклог грумінги, ретроспективи, стендапи

Дочитали до цього блоку і ще не здались?

Тоді ми переконані, що ви - смілива людина і готові до нас в команду. Насправді, хоч цей курс і справді не з легких, але ви весь час будете в команді своїх. Тут завжди підтримають, ментори допоможуть розібратись із завданнями, колеги проведуть код рев'ю, проектний менеджер допоможе з плануванням часу. А психологи допоможуть з оцінкою кар'єрних схильностей та інтересів, а також підкажуть, як знаходити мотивацію до роботи. Свої для своїх. Серед менторів - побратими і посестри, які і самі пройшли шлях з фронту в ІТ професію.

Технології, з якими будете працювати

Як із таким навантаженням залишатись при розумі?

Ми і про це подумали. Із Спецпризначенцями постійно працюватимуть 4 психологи і кар'єрні консультанти. Як працювати в команді, якщо там опинився цивільний. Як тримати себе в руках, якщо клієнт не може пояснити суть задачі. Що робити, якщо здається, що з програмуванням це була погана ідея, це лише для обраних, і взагалі весь світ проти вас. Це зовсім не вичерпний перелік того, з чим допоможуть впоратись психологи. Ми натренуємо не лише технічні навички, а й стресостійкість, без якої ніяк в ІТ.

А що буде через 6 місяців?

За умови достатніх зусиль з вашого боку ви станете Junior Developer (Frontend, Backend або Full Stack) або Junior Project Manager. Ми допоможемо вам пройти співбесіду і одержати роботу в ІТ-компанії. Але і ви не залишите Veteranius, а продовжите допомагати наступним ветеранам, які прийдуть навчатись/стажуватись, в ролі ментора на Курсі Молодого Бійця або на інших програмах для ветеранів-початківців в ІТ. Ви продовжите естафету добра і залишатиметесь учасником ветеранської ІТ-спільноти.