Набір зараз не проводиться. Стежте за новинами на сторінці Veteranius

Veteranius разом з ГО “Асоціація психологічного консультування та травматерапії” та за підтримки Програма реінтеграції ветеранів оголошує набір на навчальний курс Кібергерої!

Це курс для тих, хто хоче цілковито зануритись в сферу кіберзахисту. Курс насичений вузькоспеціалізованими лекціями по кібербезпеці, передбачає освоєння основ програмування і, як всі інші курси від Veteranius, забезпечує учасників можливістю вивчати й поглиблювати знання з англійської мови в розмовних клубах та отримувати консультації з фаховими психологами.

І це далеко не все: Veteranius – це велике ком'юніті ветеранів, волонтерів та всіх, хто вважає себе причетними до захисту України. Тут відчуваєш себе в колі своїх, тут завжди знайдеш підтримку.

Програма курсу

Програма Кібергерої розрахована на людей, які вже розбираються в ІТ і хочуть прорватися в сферу кібербезпеки. Кібербезпека, попри помилкове уявлення, не вузька спеціалізація, а насправді досить широке поле діяльності. Ідея цієї програми – підготувати професіоналів з кіберзахисту. Але тим, хто захищає, звичайно, треба знати як працює напад, тому ці знання можна буде застосовувати для різноманітних сфер як кібербезпеки, так і для ІТ загалом. Програма цього навчання складена на базі не тільки провідних знань сучасної кібербезпеки, але і практичних завдань, які треба буде виконувати за допомогою віртуальних комп’ютерів. Так, вчитися треба буде багато, і не тільки на початку, а протягом усієї вашої кіберкар’єри, бо ця сфера весь час змінюється. Але, переваги – це цікава, сучасна, високооплачувана робота з благородною метою – зробити цей світ більш захищеним від темних сил кіберпростору.

А хто лідер і сенсей?

Улюблений ментор обох наборів Veteranius (за версією учасників обох наборів) – містер Incognito або Дмитро Кавун розповідає як прийшов в проект Кібергерої:

Мене звати Дмитро. Я з Києва, але вже дуже тривалий час живу і працюю в США. Я спеціаліст з кібербезпеки в сфері фінансів і державних систем. Вісімнадцять років в IT, тринадцять із них в кібербезпеці. За цей час працював в напрямках: incident detection and response, threat intelligence, user awareness and education. Керую командою кібер професіоналів.

Чому я в Veteranius? Для мене люди, які зі зброєю в руках захищали нашу Батьківщину і готові покласти за неї своє життя, - це герої. Таким людям хочеться віддячити і допомогти знайти своє гідне місце в цивільному житті. Робота з ветеранами надзвичайно надихає!

Вимоги

Щоб почати вчитися - не потрібні спеціальні технічні знання. Усе, що від Вас вимагається:

  • Бути ветераном, ветеранкою/ із сім'ї загиблого, загиблої/ волонтером або волонтеркою;

  • Базовий рівень комп'ютерної грамотності;

  • Практичний досвід використання інтернету;

  • Вільне володіння українською мовою;

  • Вміння слухати;

  • Здатність концентруватися на деталях;

  • Уміння визначати пріоритети та працювати в команді;

  • Бажання навчатись і працювати в середовищі своїх :)

Набір зараз не проводиться. Стежте за новинами на сторінці Veteranius