Ментори

Супровід, допомога, підтримка, розуміння. Ментори Veteranius - висококласні спеціалісти, які повірили у проєкти і радо передають свої навички ветеранам: як технічні, так і soft skills, стають друзями й прикладом. І показують - в ІТ багато шляхів, це не каста обраних, шлях для працьовитих і наполегливих.

 • Засновниця Veteranius, співзасновниця та CEO Data Ocean

 • Компетенції: Django, Postgresql, MySQL, MongoDB, Architecture

Люба організовує роботу Veteranius, координує усі напрямки; енергією, своїм прикладом мотивує продовжувати навчання-роботу. Також консультує з будь-яких питань у межах компетенцій або шукає того хто надасть консультацію. І завжди знаходить!

"Не знаю точно, чи я вчу ветеранів чи сама навчаюсь від них. Навчаюсь витримці, мотивації, цілеспрямованості. А ще це можливість допомагати тим, хто готовий був віддати найдорожче - життя - для захисту нашої Батьківщини, для нашого мирного неба. Найважливіше - не знання і навички, найдорожчим є спілкування і взаємопідтримка, відчуття команди."

 • Співзасновник Veteranius, співзасновник та CTO Data Ocean, співзасновник "Розумне місто", співзасновник та CEO BWN Group, технічний радник у Міністерстві цифрової трансформації.

 • Провідний програміст BWN Group, Team Lead Data Ocean

 • Компетенції: Python, Django, JavaScript, ReactJS, SQL

Роман консультує з питань програмування, в основному по фронтенду. Веде технічні сесії по JavaScript.

"Участь у проекті це можливість навчити наших ветеранів новому ремеслу та дати їм можливість реалізувати себе в новій сфері. Приємно слідкувати за тим як поповнюється багаж знань у наших учасників, а також за тим, як ростуть нові спеціалісти в ІТ сфері. Особисто для мене це безцінний досвід менторства, проведення лекцій та підготовки завдань."

 • Керівниця підрозділу Спецпризначенці 12, координатор психологічної складової усіх підрозділів

 • Виконавча директорка Центру «Open Doors», Членкиня правління ГО "Асоціація психологічного консультування та травматерапії", керівниця правління ГО "Медичний Проектний Центр", екс-заступниця міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції

 • Компетенції: фізична та психологічна реабілітація ветеранів

"Робота з ветеранами - це для мене святе, тому майже кожен мій проект якоюсь мірою пов'язаний з ветеранами. В Veteranius психологічна складова є дуже важливою. Кар'єрне консультування, індивідуальні психологічні сесії, робота в команді з психологами - це все робить зміну фаху і повернення до цивільного життя менш стресовими, допомагає із визначенням цілей і мотивації."

 • Спеціаліст центру психологічного консультування та травмотерапії Open Doors. Інструктор/викладач Університету Регіс (США)

 • Доктор в галузі викладання психологічного консультування та супервізії. Ліцензований професійний консультант з шлюбних та сімейних питань

Джошуа спеціалізується на переході від військового до цивільного життя, допомагає ветеранам віднайти нові орієнтири, а також руйнує стереотипи про психологів.


 • DevOps Engineer at MongoDB

 • Компетенції: DevOps/SRE, AWS, CI/CD, IaC, Python, Terraform, databases, Systems architect

Віталій допомагає налаштувати робочі простори, для розробки та тестування. Допомагає із питаннями по програмуванню та DevOps/SRE практиками.

"Дуже приємно працювати з ветеранами, їхня мотивація і організованість надихає. Думаю що це можливість не тільки навчити, а і навчитись самому"

 • Project Coordinator at Veteranius

Анастасія менеджерить простір Veteranius Virtual Office (від виставлення подій в календарі та наповнення classroom до проведення кожної менторської/психологічної/опційної сесії), відповідає на будь-які запитання учасників; основна людина, яка зв'язує усі ланки проєкту.
"Ветерани завжди були для мене прикладом для наслідування. У дитинстві я мріяла, що коли виросту - то піду в армію. Тепер виросла, в армію не вдалось піти, а бажання долучитися залишилося. Знайшла себе в цьому проєкті. Подобається відчуття того, що я можу бути тут корисною."

Incognito

 • Спеціаліст із кібербезпеки у сфері фінансів і державних систем. Волонтер організації Razom for Ukraine

 • Компетенції: info and cyber security: detection, incident response, investigations, threat intelligence, use awareness and education; System Architecture and Engineering

Проводить лекції на різні теми кібербезпеки, допомагає зрозуміти сферу, які знання потрібні для початку кар'єри у ній.

"Для мене люди які зі зброєю в руках захищали нашу Батьківщину і готові покласти за неї своє життя - це герої. Таким людям хочеться віддячити і допомогти знайти своє гідне місце в цивільному житті. Робота з ветеранами у цьому проєкті надзвичайно надихає!"

 • Scrum Master at EZ Texting

 • Компетенції: Scrum, Agile, PHP Developer, Team Lead

Давала консультації деяким командам, як правильно організувати процес роботи, що таке Scrum і як він працює, як правильно оформлювати/оцінювати задачі.

"Вважаю, що Veteranius дуже крутий проект, який допомагає ветеранам перекваліфікуватись і знайти себе в іншій професії. Для мене це можливість спробувати себе у новій ролі - ментора. Також цікаво спостерігати за тим, як вчорашні "не айтішники" успішно формують команди і реалізовують ІТ проекти."

 • Президентка "Razom for Ukraine", корінна жителька Нью-Йорка, з 1980-х років активно працює у спільноті українців у США, веде спільні прoєкти з Грoмадським Радio, партнествo з Фoндoм Рoдини Бoгдана Гаврилишина, ствoрює умoви щоб вoлонтери були максимальнo ефективними та успiшними у рoбoтi

 • Компетенції: розробка бізнес-стратегій, розробка продукту, Інтернет-маркетинг та продажі, бізнес-консультування. Серед клієнтів - стартапи, компанії Fortune 500 та некомерційні організації

Дора - native speaker, веде oдну групу Veteranius English Speaking Club. Раз на тиждень учасники збираються і гoвoрять англiйськoю. Під час сесій не лунає жодного українського слова.
"Найбiльш менi цiнне вiд цегo - багатo смiху та приємнoгo настрoю. Рoзмoвляти з учасниками дуже веселo та приємнo. Вразила рiзнoманiтнiсть ветеранiв (пo вiку, пo iнтересах, пo тому де вoни знахoдяться). Це менi дуже спoдoбалoся. Вoни всi цiкавi. Приємнo балакати з ними прoстo так."

 • Project manager at DataOcean. Учасник клубу ветеранської дипломатії "Ambassador"

 • Компетенції: проєктний менеджмент, комунікації

Максим консультує по проєктному менеджменту, допомагає налагодити процеси всередині колективу.

Для мене в першу чергу - це можливість ділитись власними знаннями та досвідом із іншими учасниками проєкту. Разом із навчанням інших, постійно вдосконалюю власні навички, постійно відкриваю щось нове, повторюю вже освоєний матеріал.

 • Генеральна директорка Центру «Open Doors», докторка філософії у сфері підготовки та супервізії в консультуванні, доцентка університету Ріджент (США), керівниця ГО "Асоціація психологічного консультування та травматерапії"

 • Компетенції: спеціалізується на травмотерапії та психічних залежностях

Докторка Ольга Запорожець допомагає ветеранам працювати з травмою, трансформувати свій військовий досвід та використати його у цивільній кар'єрі.

"Повернення із війни часто супроводжується рядом психологічних травм, а зміна професії - це додатковий стрес. Я захоплююсь ветеранами, які готові працювати над собою, знаходити мотивацію для змін. Долучитись до проекту Veteranius і допомагати ветеранам з їх реінтеграцією в суспільство - честь для мене."

Інформація оновлюється та доповнюється
Бажаєте стати ментором у Veteranius? - пишіть alashchuk@razomforukraine.org