Перша робота в ІТ

Ми не віримо, що програмуванню можна навчитись на онлайн-курсах. Ми взагалі не дуже віримо в онлайн-курси. Тому Veteranius - це не відео-уроки.


Veteranius - це робота над реальними проектами під наглядом професійних менторів - людей з індустрії, а не тренерів чи викладачів.

Ідея Veteranius

Наша iдея в тому, щоб надати ветеранам першу роботу в IT і навчити їх в робочих умовах з одночасною реадаптацією та соціалізацією, створивши комбіновану команду з ветеранів-новачків в ІТ та досвідчених ІТ-фахівців.


Після повернення до цивільного життя ветеранам важко знайти роботу i ми у цьому допомагаємо через отримання нової професії.


Тому ми :


> забезпечуємо ветеранів необхідним обладнанням для роботи


> навчаємо програмуванню в реальному бізнес-середовищі з підтримкою менторів - досвідчених розробників


> організовуємо постійні заняття з психологами та психотерапевтами


> забезпечуємо постійну роботу та подальший розвиток у сфері ІТ

Наші проєкти

курс молодого бiйця

Якщо хочете спробувати свої сили в ІТ, то це саме для вас.


Курс Молодого Бійця - це Віртуальний офіс, можливість долучитись до стажування в ІТ віддалено і на неповну зайнятість.

15 тижневе стажування, кожен тиждень - тематичний і надасть знання в певній галузі, постійний доступ до менторів, а по завершенні програми у вас буде власний завершений проєкт для портфоліо і рекомендації для роботи ІТ-компаніях, які є нашими партнерами.


cпецзагiн Cisco

Veteranius та Cisco Networking Academy проводять відбір ветеранів та волонтерів на навчання на курсі CCNAv7 Вступ до мереж (ITN). Навчання відбудеться під керівництвом інструкторів академій Cisco: керівник Академії Cisco в НУ "Львівська політехніка" Орест Костів та інструктор академії Cisco в НаУКМА Ярослав Вознюк.

30 відібраних ветеранів та волонтерів зможуть пройти навчання безкоштовно. Навчання відбуватиметься онлайн. Тривалість курсу 3 місяці. Після проходження кожної частини CCNA передбачені сертифікати про успішне завершення.

Допомогти проєкту

Якщо ви власник/ця ІТ-компанії і готові брати на роботу ветеранів після практики в нашому проекті, то ви вже зрозуміли, які відповідальні, організовані і відважні працівники виходять з ветеранів, а ми допоможемо вам підібрати саме тих, хто потрібен вашій компанії. Пишіть на lyuba@razomforukraine.org і Люба вам обов'язкове відпише.

Якщо ви представник/ця громадської організації, бізнесу, донорської організації і бажаєте допомогти будь-якими ресурсами (фінансово, технікою, офісними меблями, менторською допомогою), то пишіть сюди lyuba@razomforukraine.org.

Якщо ви представник/ця ЗМІ і хочете поспілкуватись з ветеранами, які підкорюють вершини ІТ, пишіть Олексію oleksii.prokopenko@razomforukraine.org.

Організатори

Усі свої: волонтери, ветерани, патріотичний ІТ-бізнес (Data Ocean, BWN Group), американські друзі (Українсько-Американська Громадська організація "Razom") і ті, хто допомагає ветеранам утримувати холодний розум - Асоціація психологічного консультування та травматерапії.

Спонсори
Це все зрозуміло, але хто ж платить за банкет?

Робота віртуального офісу (Курс Молодого Бійця) здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».


Стажування та психологічна реабілітація 12 ветеранів (Спецпризначенці 12) стали можливими завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.


Переважна більшість менторів, куратори розмовних груп англійської мови, психологи, комунікаційники працюють на волонтерських засадах.


Ви теж можете долучитись до допомоги зробивши пожертву з поміткою Veteranius тут https://razomforukraine.org/donate/ або, звернувшись за емейлом lyuba@razomforukraine.org

Партнери